m
Loader image
Loader image
Back to Top

Hazine sisteminde açık denizlerde olta ve ağ atarak elde edeceğiniz S.O.S Şişelerini kırıp hazine haritası elde edebilirsiniz.

Elde ettiğiniz hazine haritasını açarak sol köşe de size verdiği koordinat ve ipucu ile ekranınızın herhangi bir köşesinde çıkan yön okunu takip ederek hazinenizin bulunduğu bölgeye gidebilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgedeki hazineyi ortaya çıkarmak için elinizde Pickaxe olması gerekmektedir. Haritaya çift tıklayarak kazım işlemini başlatabilirsiniz. Kızım işlemi bittikten sonra lütfen dikkatli olun hazineden önce hazine koruyucuları ortaya çıkmaktadır. Öncelikle hazine BOSS’unun etrafındaki üç yaratığı öldürüp daha sonrasında BOSS’u Öldürüp cesedinden hazine anahtarını alıp hazineyi açabilir Ve ganimetleri alabilirsiniz.

Belli bir olasılık ile Hazine bölgesine kazım yaptığınız zaman altında binek olan hazine BOSS’u İle karşılaşırsanız bilmeniz gereken Ostard Yumurtası sahibi olacağınızdır. BOSS’u Ve altındaki hamile ostard’ı Öldürüp cesedini kestiğiniz zaman 1 adet Ostard Yumurtası elde edeceksiniz.

Hazine sistemi için gerekli skiller:

Cartography:98.1

Lockpicking:98.1